Kokkedalmarathon


Deltagerliste

13/1-24 kl 8.00 Marathon

Gert Jensen

Brian Feldbrog Damm 

Lise Friis

Kim Henningsen

Susanne Wildt

Philip Reitzel

Rikke Thestrup

Pia Vinne Lau

Stig Mosegaard Madsen

Steen Dahl

Stefan Samuelsson

Peter Grøn


13/1-24 kl 8.00 Halv Marathon

Elsie Reitzel

Ufuk Gedik

Regine Andreasen

Mette Lunow

Dorthe Nielsen

Karina Lundstrøm Hammer

Stine Roland

Pia Nørgaard Kørvell 

Jeanette Zeuner



Fastelavn er Mit Navn

Deltagerliste

10/2-24 kl 9.00 Marathon

Gert Jensen

Anne- Marie Lyngbye

Mikkel Haasum-Barkholt

Lars Forum

Kira Maibøll

10/2-24 kl 9.00 Halv Marathon 

Stig Mosegaard Madsen

Claus Gandløsene

Marianet Elise Pedersen 

Lars Christensen 

Fatma Buhl

Ufuk Gedik

Britta Olsen

Marianne Mandrup

Dorthe Nielsen

Lotte Petersen 

Sune Hundebøll

Lene Kaarup Baron

Kløverstierne i Solrød


Deltagerliste

18/-24 kl 9.00 Marathon

Gert Jensen

Jonas Andersen

Lisbeth Olsen

Charlotte Poulsen

Brian Vernersen

Dannie Skouv Pedersen

Rikke Cebula

Morten Elsøe Mørch





Social marathon fredensborg


Deltagerliste

26/11-23 kl 9.00 Marathon

Gert Jensen

Claus Gandløse

Ufuk Gedik


1.Advent


Deltagerliste

03/12-23 kl 9.00

Marathon


Gert jensen

Lisbeth Olsen

Philip Reitzel

Birgitte Langballe

Warny Saurbrey

03/12-23 kl 9.00

Halv Marathon

Ufuk Gedik

Liselotte Tchikai Leveau

Ulrik Moestrup 



3.Advent


Deltagerliste

17/12-23 kl 9.00 Marathon


Gert jensen

Lisbeth Olsen

Birgitte Langballe

Anne-Marie Lyngbye Nilsson

Kira Maibøll

23/12-23 kl 9.00

Halv marathon



2.Advent

Blev Desværre aflyst


Deltagerliste

10/12-23 kl 9.00

Marathon

Gert jensen

Lisbeth Olsen

Birgitte Langballe

Peter Grøn


10/12-23 kl 9.00

Halv marathon


Claus Gandløse


Ufuk Gedik


Daniel Nilsen



4.Advent


Deltagerliste

23/12-23 kl 9.00

Marathon

Gert jensen

Lisbeth Olsen


Birgitte Langballe

Mikkel Haasum-Barkholm


23/12-23 kl 9.00

Halv marathon


Dorthe Nielsen


Niklas Sømmerly Eschen juul


Jesper Clausen


Marianne Dele




BulldogMarathon


Deltagerliste

20/8-23 kl 8.00 Marathon

Gert Jensen


Lisbeth Olsen


Thomas Christian Eul


Philip Reitzel


Jesper Clausen


Peter Grøn


Deltagerliste

20/8-23 kl 8.00 HM

Claus Gandløse

Elsie Reitzel

Brian Feldborg Damm

Lene Kaarup Baron

Fatma Buhl peker


Social Marathon


Deltagerliste

8/10-23 kl 9.00 Marathon


Gert jensen

Lisbeth Olsen

Birgitte Langballe


Claus Gandløse



Halloween


Deltagerliste

28/10-23 kl 16.00

Marathon

Gert jensen

Lisbeth Olsen

Birgitte Langballe

Fatma Buhl


Peter Grøn


28/10-23 kl 16.00

Halv marathon


Claus Gandløse

Jesper Clausen


Philip Tønnesen


Lars Christensen


Ufuk Gedik 


Marianne Dele


Lene Kaarup Baron





Fastelavn 2023


Deltagerliste

19/2-23 kl 9.00 Marathon


Anne-marie Lyngbye


Mikael Lassen


Lisbeth Olsen


Jens Broed


Lars Dybdal Hansen


Birgitte Langballe


Anders Surel


Stig Mosegaard Madsen


Fatma Buhl


Thomas Lønbæk


Charlotte Poulsen


Brian Vernersen


Tanja Kepser


Christian Kepser


Deltagerliste

19/2-23 kl 9.00 Hm

Kenneth Lundstedt

Elisabeth Lundstedt

Jens Poulsen

Alex Nielsen


Ufuk Gedik


Lars Christense

Claus Gandløse

Jakob Jørgensen

Berit Jørgensen


4.Advent den 18/12-22


Deltagerliste

18/12-22 kl 9.00

Marathon

Gert jensen

Lisbeth Olsen

Brian Vernersen

Charlotte Poulsen

Anne-Marie Lyngbye

Kira Maibøll

Philip Reitzel

Emmanouil Psaradakis

Rikke Cebula

Susanne Wildt

Kim Henningsen

Bjarne Skousen


Mindaugas Garmus

Deltagerliste

18/12-22 kl 9.00

Halv marathon

Dorthe Wiuf Nielsen

Claus Gandløse


kokkedal marathon 1års fødselsdag

Deltagerliste

30/7.22 kl 8.00

Marathon

Kenni Barfod Barkoz

Gert jensen

Jesper Clausen

Mats Liljegren

Peter Larsen

30/7.22 kl 8.00

Halv Marathon

Pia Kørvell

Michael Farzad Aknooni

JakobDøpping

Lene Toftemann


4. Advent Marathon/HM


Deltagerliste

19/12-21 kl 9.00

Marathon

Lisbeth Olsen

Gert Jensen

Durrin Hynes

2. Advent Marathon/HM


Deltagerliste

5/12-21 kl 8.00

Marathon

Lisbeth Olsen

Gert Jensen

Charlotte Poulsen

Brian Vernersen

Kim Gjetting


HM/Marathon forbi Kokkedal slot


Deltagerliste

14/8-21 kl 8.00 Marathon

Lisbeth Olsen

Gert Jensen

Charlotte Poulsen

Ida Emilie Balslev Jørgensen

Peter Møllebro

Oliver Black

HM/Marathon på skovbrynet


Deltagerliste

7/8-21 kl 8.00

Marathon

Gert Jensen

Peter Carlsont

Lisbeth Olsen

Charlotte Poulsen

7/8-21 kl 8.00

halv Marathon

Dorthe M. Wiuf Nielsen

Frode Benedikt Nielsen

Hørsholm kommune løb


Deltagerliste

25/2-23 kl 9.00 Marathon

Jonas Andersen

Lisbeth Olsen

Gert Jensen

Betina Sørensen

Henrik Birkedal

Lone Friis

Søren Østergaard

Morten


Deltagerliste

25/2-23 kl 9.00 Hm

Ricky Batman

Dorthe M Wiuf Nielsen



2.Advent den 4/12-22


Deltagerliste

4/12-22 kl 9.00 Marathon

Gert jensen

Kim Gjetting

David Bredo

Mie Mandix Salame


Per Foss


Janni Erikstrup Larsen


ChristianThestrup


Kira Maibøll


Trine Dydensborg


Maud Hjortshøj


Anne-Marie Lyngbye


Michael Nilsson


Lisbeth Olsen


Katrine Bernbom


Deltagerliste


4/12-22 kl 9.00 Halv marathon


Jonas Andersen


Signe Agerbo


Claus Gandløse

Halloween HM/Marathon


Deltagerliste


29/10-22 kl 18.00 Marathon


Gert Jensen


Lisbeth Olsen


Jens Mogensen


Birgitte langballe


Benjamin Holst Kjeldsen


Deltagerliste


29/10-22 kl 18.00 HM


Jesper Clusen


Dorthe Wiuf


Henrik Houmøller Dissing


Rickard Fors


Lene Baron

Fars dag Hm/ Marathon


Deltagerliste

5/6-22 kl 9.00 Marathon

Gert jensen

Jesper Clausen

Kim Gjetting

Brian vernersen

Mindaugas Garmus

Deltagerliste

5/6-22 kl 9.00 HM

Dorthe Wiuf Nielsen

Sidsel Kristiansen

Aha Lindbleg

Jesper Boldt

3. Advent Marathon/HM


Deltagerliste

12/12-21 kl 9.00

Marathon

Philip Reitzel

Gert Jensen

Kenni Barfod Barkoz

Morten Harboe-Jepsen

Anne Leditzig

Charlotte Poulsen

Lisbeth Olsen

Palle Arentoft

Martin Byrgesen

12/12-21kl 9.00Halv Marathon

kim Henningsen

Kira Maibøll


1. Advent Marathon/Hm


Deltagerliste

28/11-21 kl 8.00

Marathon

Lise Friis

Betina Sørensen

Martin Byrgesen

Gert Jensen

28/11-21kl 8.00

Halv Marathon

Christina Vestergaard

Magnus Woxen

Bobby Stabell

kokkedal Marathon


Deltagerliste

24/7-21 kl 7.00

halv Marathon

Per Meyhoff-Madsen

Magnus westermann

JakobDøpping

Veronica Lisa Barkoz

Dorthe M. Wiuf Nielsen

Kenni Barfod Barkoz

Gert Jensen

1.Advent

den 27/11-22


Deltagerliste

27/11-22 kl 9.00 Marathon

Gert jensen

Lars Friis

Lisbeth Olse

Kim Gjetting


Halv Marathon

Alma Eide Larsen

Jeppe Larsen

Dorthe Wiuf Nielsen

Claus Gandløse

3.Advent den 11/12-22


Deltagerliste

11/12-22 kl 9.00 Marathon

Gert jensen

Betina Skov Sørensen

Henrik Birkedal Hansen

Sune Hundebøll


Lisbeth Olsen


Henriette Lisse


Mette Dideriksen


Lars Forum


Jesper Clausen


Benjamin Holst Kjeldsen


Mindaugas Garmus


11/12-22 kl 9.00 Halv marathon


Mette Jensen

Frode Benedikt Nielsen


Ufuk Gedik


Lars Christensen


Signe Agerbo


Dorthe Wiuf Nielsen


Claus Gandløse



Brombær trail HM/Marathon


Deltagerliste

03/09-22 kl 8.00 Marathon

Sune Hundebøll

Gert Jensen

Lisbeth Olsen

Claus Grandløse

Anne Leditzig

Deltagerliste

03/09-22 kl 8.00 Halv Marathon

Mette Jensen

Halsninoen A til Z Marathon


Deltagerliste

26/3-22 kl 8.00 Marathon

Gert jensen

Kenni Barfod Barkoz

Jesper Clausen

Fastelavn Marathon/HM


Deltagerliste

27/2-22 kl 8.00 Marathon

Gert jensen

Kenni Barfod Barkoz

Jesper Clausen

Lisbeth Olsen

Torben Larsen

Martin Byrgesen

Birgitte langballe

Henrik Madsen

Mindaugas Garmus

Kim Gjetting

Allan Pedersen

Thomas Lønbæk

Palle Arentoft

Pernille Krogh björklund

Louise Pernille Christensen

27/2-22kl 8.00Halv Marathon

Veronica Lisa Barkoz

Renaldas Brugys

HM/Marthon forbi Kokkedal slot halloween


Deltagerliste

31/10-21 kl 8.00

Marathon

Gert Jensen

Kenni Barfod Barkoz

jesper Clausen

Betina Sørensen

Lise Friis

Jesper Hansen

Per Hviid

Anne Leditzig

31/10-21 kl 8.00

Halv Marathon

Christina Vestergaard

Lars Christensen

Dorthe Wiuf Nielsen

Kim Lund